Data premiery i trailer 3. sezonu The Grand Tour

Richar Hammond, James May i Jeremy Clarkson

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May powracają na ekrany naszych telewizorów komputerów i smartfonów. Kilka godzin temu na YouTube wylądował oficjalny trailer 3. sezonu The Grand Tour. Wiadomo też, kiedy nastąpi premiera.

Na nagraniu znajdziecie krzyczącego Hammonda, śmiejącego się Clarksona, Jamesa Maya wrzeszczącego „Clarkson!”, trochę driftów i nowego McLarena Senna, więc chyba wszystko będzie tak, jak należy. Chociaż pierwotnie mówiono, że seria powróci jeszcze w tym roku, premiera 3. sezonu The Grand Tour nastąpi 18 stycznia 2019. Podobnie jak dwa poprzednie obejrzycie go na platformie Amazon Prime.

The Grand Tour 3 będzie hitem?

Czego możemy spodziewać się w 3. sezonie The Grand Tour? Wnioskując po aktywności prezenterów w mediach społecznościowych i zaserwowanym przez ekipę TGT filmie, zobaczymy porównanie oryginalnej Lancii Stratos z jej współczesną odsłoną, test Lamborghini Urusa, a także jakąś większą wyprawę. Pierwszy sezon serii miał 13 odcinków, a drugi 11, więc podobnej liczby powinniśmy spodziewać się teraz. A jak z poziomem samego show? Pierwszy sezon był niezły, ale miał swoje słabości – przede wszystkim to średnio udane (mówiąc bardzo delikatnie) „Celebrity Brain Crash” oraz niezbyt zabawnego Amerykańca. W drugim pozbyli się tych wątków i kolejne odcinki wyglądały już dużo lepiej. Miejmy nadzieję, że tym razem nie przekombinują. Na szczęście się na to nie zanosi.

Zdjęcie w nagłówku: Phil Guest

Autor: Kacper Nowogrodzki